Dziś jest niedziela, 14 lipca 2024 / On-line: 26
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
zobacz całą tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Herb

Herb

Nowy herb ma kilka małych ale istotnych zmian, które odzwierciedlają nową Aston Villę. Po pierwsze wprowadzone litery F i C, które w świecie, gdzie Futbol jest biznesem, demonstrują, że Aston Villa jest klubem piłkarskim i właśnie na tym zamierzają skupić się dalej włodarze klubu.

Drugą najważniejszą zmianą jest gwiazda, używana już przez wiele klubów i reprezentacje piłkarskie do zaznaczenia swoich osiągnięć w futbolu o dużej randze, by wskazać ich sukces w elitarnych rozgrywkach.W przypadku AV gwiazda nawiązuje do wydarzeń sprzed 25 lat kiedy zwyciężyła Bayern Monachium w finale Pucharu Europy (dzisiejszej Lidze Mistrzów) Gwiazda ta jest również inspiracją nowej drogi , nawiązania do tradycji i powrotu do elity najlepszych drużyn na starym kontynencie.

Głównym elementem herbu jest oczywiście Lew, symbolizujący poczucie wspólnoty klubu. Podobnie motto klubu "prepared" -przygotowany,gotowy jest nadal aktualne, choć jak ostatnie sezony pokazały deklaracja te odbiegały od wytyczonej drogi i oczekiwań kibiców.

Decyzja, by utrzymać tarczę jest jeszcze jedną próbą przypomnienia że historia jest bardzo ważna do utrzymania więzi między pokoleniami The Villans. Tarcza, która wygląda jak rodzinny herb, jest istotą którą chce nadal promować władze klubu -wielką rodzinę Aston Villa.

Heraldyczny kształt tarczy, odzwierciedlający rodzinny herb, nie jest żadnym przypadkiem. Ten kształt oznacza pragnienie do połączenia ze wszystkimi kibicami. Klub zastępuje stare pasiaste tło całym błękitnym tłem, który symbolizuje uczciwość i lojalność.

Opis herbu z oficjalnej strony, przetłumaczył Jarek.

 

Przeszłość, czyli poprzednie herby Aston Villi:

 

Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone